به گزارش ارتباطات و اطلاع رسانی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، داود گودرزی، سرپرست سازمان بازرسی شهرداری تهران که در پانزدهمین جشنواره سینماحقیقت به تماشای مستند «هیچ کس منتظرت نیست» به کارگردانی محسن اسلام‌زاده نشست، درباره برنامه‌های شهرداری برای احیای گرم‌خانه‌ها صحبت کرد.
 

داود گودرزی درباره برنامه‌های شهرداری تهران گفت: یکی از شعارهایی که در دوره جدید مدیریت شهری دنبال می‌کنیم، رسیدگی جدی به بحث آسیب‌ها و مسائل اجتماعی است و یکی از برنامه‌هایی که دوستان فرهنگی و اجتماعی ما دنبال می‌کنند، استفاده از ظرفیت‌ها و قالب‌های هنری و رسانه‌ای از جمله مستند و فیلم کوتاه که به کمک آن تصویر اجتماعی بهتری از شهر داشته باشیم و نخبگان، مدیران و مسئولان با واقعیت‌های بیش‌تری آشنا شوند.
 

او درباره برنامه شهرداری برای بهبود و احیای وضعیت گرم‌خانه‌ها گفت: هم من و هم آقای امین توکلی‌زاده، معاون فرهنگی و اجتماعی برنامه‌هایی برای احیا و بهبود وضعیت گرم‌خانه‌ها داریم. همچنین تدابیری برای مسائل کارتن‌خواب‌ها، معتادان برنامه‌های جدی داریم حالا اینکه چطور باید به این مسائل رسیدگی کرد نیاز به زمان و بررسی‌های زیاد است.
 

گودرزی  درباره برگزاری حضوری جشنواره سینما حقیقت گفت: خوب است که در جشنواره‌ای سینمایی بسیار تخصصی به مستندها و واقعیت‌های جامعه پرداخت می‌شود تا همه ما بیش از پیش درجریان معضلات اجتماعی قرار بگیریم و تلاش کنیم آسیب‌ها و بحران‌ها را حل کنیم.