کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

برگزیده آرای تماشاگران:

تمام مستندسازان ایرانی دوست دارند از سینماحقیقت تندیس بگیرند

26 آذر 1398 ساعت 17:57

سام کلانتری که برای ساخت مستند «جایی برای فرشته ها نیست» موفق به دریافت جایزه ویژه تماشاگران شد معتقد است: تندیس جشنواره سینماحقیقت، جایزه ویژه‌ای است و تمام مستندسازان ایرانی دوست دارند آن را دریافت کنند، من نیز از این جمع مستثنی نیستم.


سام کلانتری کارگردان «جایی برای فرشته ها نیست» که موفق به دریافت جایزه ویژه هیات داوران بخش مستند بلند و جایزه هنر و تجربه از سیزدهمین جشنواره سینماحقیقت شد درباره ارزش جوایزی که دریافت کرده اظهار کرد: تمام جوایزی که دریافت کردم در نوع خودشان زیبا و ارزشمند هستند و هر کدام هم کارکرد و ویژگی‌های خاص خودشان را دارند.
وی افزود: تندیس جشنواره سینماحقیقت، جایزه ویژه‌ای است و تمام مستندسازان ایرانی دوست دارند آن را دریافت کنند، من نیز از این جمع مستثنی نیستم.
وی در ادامه بیان کرد: من به عنوان فیلمساز فیلمم را می‌سازم به امید اینکه اتفاق خوبی برای آن رخ دهد و در مسیر فیلمسازی‌ام نیز تمام تلاشم را می‌کنم که اینچنین شود. بسیار خوشحالم برای مستند «جایی برای فرشته‌ها نیست» اتفاقات بسیار ویژه‌ای رخ داد و مهمتر از همه اینکه این فیلم جایزه ویژه تماشاگران را دریافت کرد. این جایزه برای من و تهیه‌کننده‌های اثر جایگاه و ارزش ویژه‌ای دارد و هیچ‌وقت فراموشش نخواهیم کرد.
 


کد مطلب: 7478

آدرس مطلب :
http://www.irandocfest.ir/fa/news/7478/تمام-مستندسازان-ایرانی-دوست-سینماحقیقت-تندیس-بگیرند

سینما حقیقت
  http://www.irandocfest.ir