۰
سه شنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۵۲
برنده سه جایزه از جشنواره سینماحقیقت:

دوست دارم «خط باریک قرمز» مخاطب خود را پیدا کند

کارگردان «خط باریک قرمز» اظهار امیدواری کرد این اثر مخاطبانی که کاری از دست شان برمی آید را پیدا کند.
دوست دارم «خط باریک قرمز» مخاطب خود را پیدا کند
به گزارش ستاد خبری سیزدهمین جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت، فرزاد خوشدست کارگردان مستند «خط باریک قرمز» که در دو بخش هنر و تجربه و آسیب های اجتماعی از سیزدهمین جشنواره سینماحقیقت جایزه دریافت کرده و همچنین در بخش مسابقه ملی جایزه ویژه دبیر را دریافت کرده، درباره ویژگی اثر خود گفت: «خط باریک قرمز» هم جایزه هنری را از هنر و تجربه گرفته و هم از مسئولین دولتی بابت اینکه توانسته به مسائل اجتماعی درست نگاه کند، جایزه دریافت کرده است.
وی ادامه داد: فیلمی که بتواند هم آرتیست ها را راضی نگه دارد و هم مسئولین کشور را، خیلی مهم است و اینکه در عین حال مخاطبان هم این فیلم را خیلی دوست داشتند.
خوشدست در ادامه عنوان کرد: من بسیار دوست دارم که «خط باریک قرمز» بتواند جدا از مخاطب خاص، مخاطب عام خودش را پیدا کند که در حقیقت اشاره ام به مسئولین کشوری است چون آنها هستند که می توانند به پیشنهاد و کاری که فیلم می دهد، کمک کنند.
فرزاد خوشدست همچنین ضمن ابراز خوشحالی از جایزه‌هایی که به او اهدا شده گفت: من به تنهایی ۳ جایزه گرفتم و ۴ جایزه در مجموع به فیلم من تعلق گرفت.
وی افزود: جشنواره سینماحقیقت، مهمترین جشنواره کشور و حتی منطقه است و گرفتن این تعداد جایزه قطعا در آینده روند کاری من تاثیر می‌گذارد.
وی در پایان گفت: من دوست دارم جایزه‌ام در آینده بچه‌های کانون اصلاح و تربیت و آینده کاری عواملم خصوصا توماج دانش بهزادی عزیز که اگر نبود این فیلم ساخته نمی‌شد تاثیر بگذارد.
 
کد مطلب: 7477
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *