۰
شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۳۲
عزت‌الله رمضانی‌فر:

مستند واقعیت‌های پنهان را نشان می‌دهد

عزت‌الله رمضانی‌فر معتقد است در سینمای مستند به مسائلی پرداخته می‌شود که نمی‌توان در حوزه‌های دیگر به آنها پرداخت.
مستند واقعیت‌های پنهان را نشان می‌دهد
به گزارش ستاد خبری سیزدهمین جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت، عزت‌الله رمضانی‌فر بازیگر سینما و تلویزیون که به عنوان بازیگر در مستند «قصری با دیوارهای قرمز» حضور دارد درباره موضوع این اثر گفت: داود روستایی یکی از اولین فیلمسازان قدیمی مستند سینمای ایران بود که تولید بیش از پنجاه مستند را در کارنامه خود دارد اما هیچ کدام از آنها در طول سال‌های فعالیتش به نمایش در نیامدند. آقای رزیجی همین موضوع را بهانه ساخت مستندشان قرار داد و فیلم «قصری با دیوارهای قرمز» را ساخت.

این بازیگر ادامه داد: من آقای رزیجی را با مرحوم روستایی آشنا کردم، یک روز که دیداری با آقای رزیجی داشتم به او گفتم من فیلمی قبل از انقلاب کار کرده‌ام که توقیف شده و می‌خواهم تو را با کارگردانش آشنا کنم. او که کارگردانی فعال و جسور است از این پیشنهاد استقبال کرد و تصمیم به ساخت مستندی درباره مرحوم روستایی گرفت.

رمضانی فر همچنین تصریح کرد: من پیش از این در چند فیلم مستند حضور داشتم و خوشحالم در حوزه ای تجربه کسب کردم که به واقعیت‌های زیادی می پردازد و مخاطب را با نقاط پنهانی آشنا می‌کند که شاید در هیچ حوزه دیگری نمی‌توان به آن پرداخت. این اتفاق درباره فیلمی که آقای رزیجی ساخته هم افتاده و مسائلی در این اثر روایت شده که سال‌ها پنهان مانده بود.
 
کد مطلب: 7348
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *