۰
جمعه ۲۲ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۰۹
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات:

از مستندهای مرتبط با موضوعاتمان حمایت می‌کنیم

محمدجواد آذری جهرمی ضمن حضور در محل برگزاری سیزدهمین جشنواره «سینما حقیقت» عنوان کرد که از مستندهایی با موضوعات مرتبط با وزارت خانه شان حمایت می کنند.
از مستندهای مرتبط با موضوعاتمان حمایت می‌کنیم
به گزارش ستاد خبری سیزدهمین جشنواره «سینماحقیقت»، محمدجواد آذری جهرمی به همراه همسر و فرزندش عصر امروز ۲۲ آذرماه ضمن بازدید از بخش های مختلف سیزدهمین جشنواره «سینماحقیقت» به تماشای مستند «رویای آب» ساخته محمد واعظی نشستند.

وی در ادامه به امضای پوستر این رویداد پرداخت و درباره اهمیت ساخت مستندهایی با موضوعات مرتبط با وزارت ارتباطات عنوان کرد: بخشی از وظایف ما ترویج فرهنگ استارتاپی و بسترسازی و زمینه سازی برای توسعه اقتصادی دیجیتال است طبیعتاً هر فعالیت اقتصادی پیوست فرهنگی هم دارد. سازمان فناوری اطلاعات در کار خوبی که امروز دیدیم با نام «رویای آب» مشارکت داشت و در نظر داریم در مستندهای آینده هم مشارکت می کنیم تا اثرات خوب داشته باشیم.

وی در پایان گفت: برنامه داریم تا از مستندهایی که در این حوزه ساخته می شود حمایت کنیم. حمایت از جشنواره «سینماحقیقت» هم در همین بستر تعریف می شود چراکه فضای پخش مستندها همین جاست که این موضوع هم ان شاالله در برنامه‌های ما قرار می‌گیرد.
 
کد مطلب: 7282
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *