۰
پنجشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۵۴

«رویای آب» حقیقتی از بحران بی آبی

«رویای آب» به کارگردانی محمد واعظی که در بخش کارآفرینی سیزدهمین جشنواره بین المللی سینماحقیقت حضور دارد؛ به داستان جوانی می پردازد که سعی دارد راه حلی برای بحران کم آبی در سرزمین پدری اش بیابد.
«رویای آب» حقیقتی از بحران بی آبی
به گزارش ستاد خبری سیزدهمین جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت، مستند «رویای آب» به کارگردانی محمد واعظی درباره محمد، یک کشاورز زاده اهل قائن در خراسان ‌جنوبی است که می‌خواهد با راه اندازی یک کسب و کار نوین (استارتاپ) راه حلی برای بحران کم آبی در سرزمین پدری اش بیابد. سرزمینی که تمامی قنات‌هایش خشک شده و زعفران، محصول اصلی آن نیز در خطر نابودی است.
این مستند که در بخش مسابقه مستندهای کارآفرینی سیزدهمین جشنواره سینماحقیقت، حضور دارد و در سال 1398 ساخته شده است با 12 مستند دیگر در این بخش به رقابت می پردازد.
عوامل تولید مستند «رویای آب» عبارتند از: پژوهشگر،کارگردان، تهیه کننده: محمد واعظی، تصویربردار: محمد واعظی، صدابردار: محمد واعظی، صداگذار:پیمان کشاورز،تدوینگر:سینا مهدوی،محمد واعظی،گوینده متن: محمد قئم پناه،  عکاس:محمد واعظی.
واعظی که در رشته کامپیوتر تحصیل کرده است، مستندهایی چون «هر صدای پایی صدای رفتن نیست»، « فصل نان»، «اینجا، زندگی»، «تو را می شناسم»، «یه کم بلندتر حرف بزن»، «آش ایرانی»، «زنجان، میزبان مهربان»، «با عشق ممکن است، «جن و پری» را کارگردانی کرده است.
 
 
 
کد مطلب: 6975
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *