۰
دوشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۲

شنوای «ناگفته های شهر شلوغ» در چارسو باشید

مستند «ناگفته های شهر شلوغ» ساخته بابک گودرزی‌نژاد که در بخش فیلم‌های کوتاه مسابقه ملی سیزدهمین جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت حضور دارد، با نگاهی پژوهشی روابط زناشویی ناموفق را مورد بحث می‌گذارد.
شنوای «ناگفته های شهر شلوغ» در چارسو باشید
به گزارش ستاد خبری سیزدهمین جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت، بابک گودرزی‌نژاد در مقام تهیه‌کننده، کارگردان و پژوهشگر سعی کرده تا در تازه ترین اثر خود نگاهی اجتماعی و پژوهشی به معضل روابط زناشویی ناموفق داشته باشد و «ناگفته های شهر شلوغ» را در معرض قضاوت داوران و بینندگان سیزدهمین دوره جشنواره سینماحقیقت قرار دهد.
کارگردان در این اثر علمی، پژوهشی و اجتماعی تلاش کرده با نگاهی به روابط زناشویی ناموفق و طرح مسأله به عنوان یک معضل اجتماعی، آگاهی کم اجتماع نسبت به مقوله اشاره شده را افزایش دهد.
بابک گودرزی نژاد طهران از سال 78 وارد این عرصه شده و «در ستایش طراحی»، «یادداشت های شهر شلوغ»، «غریبه شهر شلوغ» و «گنجینه دفاع » را کارگردانی کرده است و امسال در جشنواره سینماحقیقت از تازه ترین اثر خود رونمایی میکند.
دستیار کارگردان، تدوینگر، مدیر تولید و عکاس این پروژه بهرام عمرانی بوده و تصویربرداری و صدابرداری آن را امین جعفری انجام داده است. صداگذاری این اثر هم برعهده رضا نریمی زاده بوده است.
*سیزدهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران «سینماحقیقت» طی روزهای 18 تا 25 آذرماه 1398 به دبیری «محمد حمیدی‌مقدم» در پردیس سینمایی چارسو تهران برگزار خواهد شد.
 
کد مطلب: 6828
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *