۱
جمعه ۸ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۲

استقبال اهالی رسانه از ثبت‌نام روی وب‌سایت جشنواره سینماحقیقت

اهالی رسانه بویژه خبرنگاران و منتقدان سینما و برنامه‌سازان تلویزیونی، استقبال خوبی از ثبت‌نام آنلاین روی وب‌سایت جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت بعمل آورده‌اند.
استقبال اهالی رسانه از ثبت‌نام روی وب‌سایت جشنواره سینماحقیقت
مدیر روابط عمومی سیزدهمین جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت، با اعلام این خبر اظهار کرد: همکاران محترم رسانه‌های جمعی حتماً می‌بایست ضمن ثبت‌نام روی وب‌سایت جشنواره و دریافت کارت رسانه، نسبت به رزرو سئانس مورد نظر و دریافت بلیت از کانترهای چارسو برای تماشای آثار بخش مسابقه ملی و مسابقه بین‌الملل این رویداد اقدام کنند.
شهنام صفاجو ادامه داد: ثبت‌نام نمایندگان رسانه‌های جمعی اعم از خبرگزاری‌ها، روزنامه‌ها، نشریات تخصصی، برنامه‌های رادیو- تلویزیونی و فعالان حوزه مجازی، از روز 25 آبان‌ماه روی وب‌سایت سینماحقیقت به نشانی www.irandocfest.ir آغاز شده و تا روز 10 آذر ادامه خواهد داشت.
به گفته وی، ارائه مشخصات فردی، معرفی‌نامه رسمی از سوی مدیرمسئول یا سردبیر رسانه و نمونه کار سال‌های قبل با مضمون جشنواره سینماحقیقت و فیلم مستند، از جمله موارد درخواستی روابط عمومی جشنواره است.
مدیر روابط عمومی جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت یادآور شد: برای خبرگزاری‌های عمده 2 کارت و سایر رسانه‌هایی که در زمینه‌ی سینما بویژه فیلم مستند فعالیت دارند، یک کارت PRESS اختصاص خواهد یافت. ضمن این که برای کارت منتقدان، گزارشگران رادیو- تلویزیونی، عکاسان، تصویربرداران و عوامل فنی هم پیش‌بینی‌هایی شده که این افراد می‌بایست در زمان ثبت‌نام، گزینه‌ی مربوطه را فعال کنند.
صفاجو مجدداً تاکید کرد که روابط عمومی جشنواره پذیرای خبرنگاران، منتقدان و اعضای تحریریه رسانه‌هایی است که دغدغه‌ی فیلم مستند داشته و در طول سال، در زمینه‌ی سینمای مستند فعال هستند و کارکرد آنها توسط تیم روابط عمومی رصد شده و نمونه کار آنها در زمان ثبت‌نام نیز به دقت بررسی خواهد شد؛ لذا صرف ثبت‌نام روی سایت جشنواره به معنای دریافت قطعی کارت PRESS نیست.
وی در پایان گفت: در این دوره‌ی سینماحقیقت، با مساعدت دبیر محترم جشنواره، منتقدان، نویسندگان و خبرنگاران دارای کارت جشنواره می‌توانند در بخش Video Library فیلم‌های بخش مسابقه ملی، جایزه شهید آوینی و منتخبی از آثار بین‌المللی را بازبینی کنند.
 
کد مطلب: 6760
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *