۰
شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۹
مدیر روابط عمومی جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت:

اهالی رسانه روی وب‌سایت جشنواره سینماحقیقت ثبت‌نام کنند

مدیر روابط عمومی سیزدهمین جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت، از ضرورت ثبت‌نام آنلاین اهالی رسانه روی وب‌سایت جشنواره و رزرو بلیت برای ورود به سالن نمایش فیلم‌های بخش مسابقه ملی و سانس ویژه این رویداد سینمای مستند ایران خبر داد.
اهالی رسانه روی وب‌سایت جشنواره سینماحقیقت ثبت‌نام کنند
به گزارش روابط عمومی جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت، شهنام صفاجو با ذکر این موضوع اظهار کرد: نمایندگان رسانه‌های جمعی اعم از خبرگزاری‌ها، روزنامه‌ها، نشریات تخصصی، برنامه‌های رادیو- تلویزیونی و فعالان حوزه مجازی از امروز (98/8/25) به مدت 10 روز فرصت دارند تا ضمن ثبت‌نام روی وب‌سایت سینماحقیقت به نشانی www.irandocfest.ir و ورود به پنل کاربری خود در بخش رسانه، نسبت به تکمیل اطلاعات مورد درخواست اقدام کنند.
به گفته وی، ارائه مشخصات فردی، معرفی‌نامه رسمی از سوی مدیرمسئول یا سردبیر رسانه و نمونه کار سال‌های قبل با مضمون جشنواره سینماحقیقت و فیلم مستند، از جمله موارد درخواستی روابط عمومی جشنواره است.
مدیر روابط عمومی جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت متذکر شد: با توجه به محدودیت سالن‌های پردیس سینمایی چارسو، دوستانی که کارت خبرنگاری جشنواره را دریافت می‌کنند و قصد حضور در سئانس‌های مسابقه ملی و مسابقه بین‌الملل را دارند، می‌بایست نسبت به رزرو بلیت فیلم‌های مورد علاقه خود اقدام نمایند.
وی یادآور شد: برای خبرگزاری‌های عمده 2 کارت و سایر رسانه‌هایی که در زمینه‌ی سینما بویژه فیلم مستند فعالیت دارند، یک کارت PRESS اختصاص خواهد یافت. ضمن این که برای کارت منتقدان، گزارشگران رادیو- تلویزیونی، عکاسان، تصویربرداران و عوامل فنی هم پیش‌بینی‌هایی شده که این افراد می‌بایست در زمان ثبت‌نام، گزینه‌ی مربوطه را فعال کنند.
صفاجو مجدداً تاکید کرد که روابط عمومی جشنواره پذیرای خبرنگاران، منتقدان و اعضای تحریریه رسانه‌هایی است که دغدغه‌ی فیلم مستند داشته و در طول سال، در زمینه‌ی سینمای مستند فعال هستند و کارکرد آنها توسط تیم روابط عمومی رصد شده و نمونه کار آنها در زمان ثبت‌نام نیز به دقت بررسی خواهد شد؛ لذا صرف ثبت‌نام روی سایت جشنواره به معنای دریافت قطعی کارت PRESS نیست.
وی در پایان گفت: در این دوره‌ی سینماحقیقت، با مساعدت دبیر محترم جشنواره، امکان تخصیص سالن ویژه به اهالی رسانه نیز در دست بررسی است. ضمن این که منتقدان، نویسندگان و خبرنگاران محترم می‌توانند در بخش Video Library فیلم‌های بخش مسابقه ملی، جایزه شهید آوینی و منتخبی از آثار بین‌المللی را بازبینی کنند.
 
کد مطلب: 6556
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *