۰
سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۱

داریوش ارجمند خطاب به مردم آبادان: خوش به حالتان که همشهری شما ناصر تقوایی است

تاریخ انتشار: شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۲ ساعت ۱۶:۱۹
در آیین اختتامیه جشنواره سینماحقیقت در شهر آبادان، اعضای هیات داوری این جشنواره از داریوش ارجمند ایفاگر نقش ناخدا خورشید در یکی از بهترین و ماندگارترین فیلم های سینمایی ناصر تقوایی تقدیر بعمل آوردند.
داریوش ارجمند خطاب به مردم آبادان: خوش به حالتان که همشهری شما ناصر تقوایی است
به گزارش پایگاه خبری- تحلیلی «سینما تجربی»،داریوش ارجمند با حضور روی صحنه، خطاب به عموم حاضرات در سینما نفت آبادان گفت: سلام به مردم غیرتمند‌، شجاع و مقاوم آبادان و دست همه را می‌بوسم. خوشحالم که برای چهارمین‌بار به این شهر می‌آیم.
وی ادامه داد: وصف آبادان خیلی دشوار است. باید در آن لحظات سخت اینجا بودیم، به هر حال آن روزها رفتند. امروز، روز فرهنگ برای آبادان است. 
ارجمند با اشاره به بازی‌اش در فیلم «ناخدا خورشید» گفت: من با شخصیتی از همین خطه به نام ناخدا خورشید، افتخار همکاری با ناصر تقوایی را داشتم. در طول مدتی که اینجا بودم، با خود تقوایی، عشق و اعتقادش آشنا شدم. او از بزرگترین تظاهرات مذهبی ما یعنی اربعین فیلم ساخت. آن سینه‌زنی حیرت‌انگیز عاشورایی اولین ‌بار توسط تقوایی به دنیا منعکس شد.
ارجمند تصریح کرد: تقوایی چکیده فرهنگ جنوب ما است. اینجا جای غریبی است، گذرگاه همه فرهنگ‌های جهانی است. ما در چهارراه حوادث واقع شدیم و از این چهارراه حوادث چیزهای زیادی آموختیم. 
این بازیگر تصریح کرد: فرهنگ عاشورایی،‌ تئاتر‌، موسیقی و سینمای مخصوص به خود را دارد. خوشحالم سینمایش را ناصر تقوایی شروع کرد. به اعتقاد من اسطوره واقعی سینمای ایران ناصر تقوایی است. 
در این لحظه، حاضرین در سالن ایستاده ناصر تقوایی را تشویق کردند و وقتی او روی سن آمد، داریوش ارجمند خطاب به مردم آبادان گفت: خوش به حالتان که همشهری شما ناصر تقوایی است.
کد مطلب: 4747
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *