۰
پنجشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۱
سیاوش جمالی:

«فریاد رو به باد» به ناکامی انسان در رسیدن به علایقش می پردازد 

سیاوش جمالی گفت:«فریاد رو به باد» مستندی است که در آن به ناکامی انسان در رسیدن به علایقش پرداخته ایم.
«فریاد رو به باد» به ناکامی انسان در رسیدن به علایقش می پردازد 
به گزارش روابط عمومی جشنواره سینماحقیقت، سیاوش جمالی که کارگردانی فیلم مستند «فریاد رو به باد» را به شکل مشترک با عطا مهراد انجام داده است گفت: این مستند درباره نوجوانی است که تمایل به خوانندگی دارد. ما سعی کردیم  به واسطه پرداختن به زندگی این نوجوان، دغدغه ای انسانی را پیش بکشیم.
وی در ادامه اظهار کرد:در زندگی همه ما قسمتی وجود دارد که می خواستیم علاِئقمان را پیگیری کنیم که احتمالا برایمان میسر نشده است. درهمه ما انسان ها میل به دنبال کردن علائق مان وجود دارد که در این فیلم نیز به آن پرداخته شده است.به آن وجه که شاید ناکامی انسان در رسیدن به علائقش نامیده می شود.
جمالی درباره حضور در جشنواره سینماحقیقت گفت: دستاورد جشنواره سینماحقیقت برای من ، دیدن فیلم هایی است که در کشور ما ساخته می شود، چون تنوع خوبی از لحاظ نمایش فیلم های مختلف دارد، هم چنین با فیلمسازان آشنا می شوم و فیلم های دیگر را می بینم که به نظرم تریبونی برای جوانان است که آثارشان را نمایش دهند و نظرات مردم را درباره این آثار بدانند.
دوازدهمین دوره جشنواره بین المللی فیلم مستند ایران "سینماحقیقت" طی روزهای 18 تا 25 آذرماه 1397 به دبیری "سید محمد مهدی طباطبائی نژاد" در پردیس سینمایی چارسو برگزارمی شود
 
کد مطلب: 3953
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *