۰
شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۹

سینماحقیقت و شادی در ایران

«شادی در ایران» عنوان فیلم مستندی به کارگردانی «والتر استفان» است که در بخش چشم‌انداز سینمای مستند کشورهای آلمانی‌زبان دوازدهمین دوره جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت روی پرده می‌رود.
سینماحقیقت و شادی در ایران
به گزارش روابط عمومی جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت، در خلاصه موضوع این فیلم مستند 90 دقیقه‌ای که تولید سال 2018 کشور آلمان است، آمده: «فیلم ماجرای دلقکی را تعریف می‌کند که به یتیم‌خانه‌ها و مراکز کودکان کار، بیمارستان‌ها، آسایشگاه‌های بیماران روانی و اردوگاه‌های پناهندگان در ایران می‌رود. او داستان ملاقات‌هایش در این مراکز خاص را تعریف می‌کند، موقعیت‌ها و ماجراهای کوچک تأثیرگذار اما همیشه خنده‌دار و سرگرم‌کننده...»
والتر استفان مستندساز آلمانی نویسندگی، فیلمبرداری، کارگردانی و تهیه‌کنندگی «شادی در ایران» را برعهده داشته است. در کارنامه‌ی فیلمسازی او، ساخت آثاری چون ابزارها و پیشه‌ها (۲۰۱۰)، درست کنار (۲۰۱۱)، مونیخ در هند (۲۰۱۲)، باشگاه باواریا ویستا (۲۰۱۴)، خوشامدگویی شاد (۲۰۱۵) و آب فرو می‌ریزد (۲۰۱۷) به چشم می‌خورد.
مستند «شادی در ایران» از ساعت 14 روز ششم جشنواره (جمعه 23 آذرماه) در سالن شماره 3 پردیس چارسو به نمایش درمی‌آید.
*دوازدهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران «سینماحقیقت» طی روزهای ۱۸ تا ۲۵ آذرماه ۱۳۹۷ به دبیری «سیدمحمدمهدی طباطبایی‌نژاد» در پردیس سینمایی چارسو برگزار خواهد شد.
کد مطلب: 3616
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *