۰
جمعه ۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۵

پیام «ورنر هرتزوگ» به جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت

«ورنر هرتزوگ» فیلمساز بزرگ آلمانی که با آخرین مستند خود «ملاقات با گورباچف» Meeting Gorbachev در بخش نمایش‌های ویژه دوازدهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران «سینماحقیقت» حضور دارد، پیامی خطاب به جشنواره‌ی حقیقت و مردم ایران منتشر کرد.
پیام «ورنر هرتزوگ» به جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت
به گزارش روابط عمومی جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت، وی در پیام خود که برای «اریک اشپیتزر مارلین» یکی از میهمانان این دوره‌ی سینماحقیقت ارسال کرده، آورده است: «اریک عزیز؛ احساس رشک و حسرت فراوان دارم که تو این فرصت را یافته‌ای از مردمان فوق‌العاده‌ای با 5000 سال فرهنگ متعالی و 5000 سال شاعرانگی و ادب دیدار کنی. خواهشمندم پیام من و صمیمانه‌ترین آرزوهای مرا به ایشان برسانید.»
گفتنی است: «اریک اشپیتزر مارلین» صدابردار مطرح سینما و همکار «ورنر هرتزوگ» در پروژه‌‌های مستند «الماس سفید»، «چرخ زمان»، «گویان» و «رویاهای گمشده»، کارگاه نقش صدا و موسیقی در سینمای مستند را همزمان با برپایی دوازدهمین دوره جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت برگزار خواهد کرد.
*دوازدهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران «سینماحقیقت» طی روزهای ۱۸ تا ۲۵ آذرماه ۱۳۹۷ به دبیری «سیدمحمدمهدی طباطبایی‌نژاد» در پردیس سینمایی چارسو برگزار خواهد شد.
 
کد مطلب: 3556
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *