۰
شنبه ۲۴ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۶

معصوم‌دوست با دو مستند «نیم متر کمتر» و «چند نفر از ما» در سینماحقیقت

امسال هم هادی معصوم‌دوست با دو مستند «نیم متر کمتر» و «چند نفر از ما» متقاضی حضور در دوازدهمین دوره جشنواره سینماحقیقت شده است.
معصوم‌دوست با دو مستند «نیم متر کمتر» و «چند نفر از ما» در سینماحقیقت
به گزارش روابط عمومی جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت، مستند «نیم متر کمتر» در مدت زمان 56 دقیقه به زندگی اجتماعی و شخصی چهار کوتاه قامت می‌پردازد.
«چند نفر از ما» هم مستندی 40 دقیقه‌ای است که زندگی "محمد" را که در آستانه خروج از کمپ ترک اعتیاد است، روایت می‌کند. در سایه شخصیت و زندگی محمد، حیات اجتماعی در محلات جرم‌خیز مشهد نیز مورد بررسی قرار می‌گیرد.
هادی معصوم‌دوست سال گذشته نیز با دو فیلم «سربازخانه» و «نیک مارکت» متقاضی حضور در جشنواره سینماحقیقت شده بود که «سربازخانه» توسط هیات انتخاب به مسابقه ملی راه یافت و در بخش‌های بهترین فیلمبردار و صدا کاندیدای دریافت تندیس جشنواره شد.
معصوم‌دوست ساخت مستندهایی چون «نشستن بین دو صندلی»، «خون سرد»، «خوان بی‌خان» و «عشق رادیو» را در کارنامه کاری خود دارد. این مستندساز پیش از این موفق به دریافت جایزه ویژه دبیر جشنواره سینماحقیقت برای کارگردانی مستند «خوان بی خان» شده است.
گروه تولید مستند «نیم متر کمتر» عبارتند از: تصویربردار، کارگردان، تدوینگر و تهیه‌کننده: هادی معصوم‌دوست، صدابردار: شهاب حمیدی، صداگذار: هومن بیات، گویندگان متن: علی ابراهیمی، زینت شیخی، یوسف صادقی، اسماعیل آتش‌پنجه، آهنگساز: صبا ندایی، مدیر تولید: بابک روزبه، عکاس و دستیار کارگردان: سجاد دین‌پرست، تهیه شده در: شبکه مستند
عوامل ساخت «چند نفر از ما» هم عبارتند از: تصویربردار، کارگردان، تدوینگر و تهیه‌کننده: هادی معصوم‌دوست، صدابردار: شهاب حمیدی، صداگذار: هومن بیات، گوینده متن: محمد صادقی، آهنگساز: صبا ندایی، مدیر تولید: بابک روزبه، عکاس و دستیار کارگردان: سجاد دین‌پرست، تهیه شده در: خانه مستند انقلاب اسلامی
 
 
کد مطلب: 3406
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *