۰
جمعه ۱۰ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۳

مدیر بخش مستندشبکه ARTE کارگاه تولید مشترک خلاق «سینماحقیقت» را برگزار می‌کند

«فابریس پوشو» مدیر و سردبیر بخش مستند شبکه ARTE فرانسه، برای برگزاری کارگاه «یک تولید مشترک خلاق» یازدهمین دوره جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت، به تهران سفر خواهد کرد.
مدیر بخش مستندشبکه ARTE کارگاه تولید مشترک خلاق «سینماحقیقت» را برگزار می‌کند
به گزارش روابط عمومی جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت، فابریس پوشو متولد سال 1965 (52 ساله) در فرانسه است. او تحصیلات خود را در مدرسه ملی فرانسه به پایان رساند و از سال 1992 تا 2003 به عنوان تهیه‌کننده مستقل فعال بود؛ سپس به عنوان سردبیر مستند علم و حیات وحش، به بخش مستند کانال 3 تلویزیون فرانسه ملحق شد.
پوشو در نوامبر 2005 به بخش مستند تلویزیون 2 فرانسه پیوست و از سال 2008 مسئول برنامه‌ریزی بین شبکه و رسانه‌های دیجیتال شد. از فوریه سال 2011 تا ژانویه 2016 وی به عنوان مدیر بخش مستند شبکه تلویزیونی 2 فرانسه فعالیت داشت.
فابریس پوشو هم اکنون در شبکه ARTE فرانسه به عنوان مدیر و سردبیر بخش مستند، در زمینه‌های مسائل اجتماعی، تاریخ و فرهنگ مشغول به کار است. وی همچنین به تدریس تاریخ مستندسازی در دانشگاه سوربن پاریس می‌پردازد.
شبکه ARTE یک شبکه فرهنگی در اروپاست که قصد دارد از طریق تولید برنامه‌های خلاق و نوآورانه، آگاهی و روشن‌بینی بینندگان خود را افزایش دهد.
*مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی سازمان امور سینمایی، یازدهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران «سینماحقیقت» را طی روزهای 19 تا 26 آذرماه 1396، با شعار «حقیقت بهترین راهنماست» که از فرمایشات حضرت علی(ع) است، در پردیس سینمایی چارسو شهر تهران برگزار خواهد کرد.
 
کد مطلب: 2854
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *