۱
چهارشنبه ۸ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۹

مدیر شبکه «رای سینما» به جشنواره سینماحقیقت می‌آید

پائولو دل‌بروکو مدیر شبکه معتبر ایتالیایی RAI Cinema برای شرکت در یازدهمین دوره جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت به تهران سفر خواهد کرد.
مدیر شبکه «رای سینما» به جشنواره سینماحقیقت می‌آید
به گزارش روابط عمومی جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت، پائولو دل‌بروکو  متولد سال 1963 در رم، فارغ‌التحصیل رشته اقتصاد، روزنامه‌نگار و استاد دانشگاه است. او از سال 1991 به شبکه RAI رفت و مسئولیت‌های مختلفی را برعهده گرفت. در سال 1992 مشغول برنامه‌ریزی شبکه RAI2 شد و در سال 1994 به بخش مدیریت حقوقی این شبکه رفت.
در سال 1998 دل‌بروکو عضو هیات مدیره RAI شد و یک سال بعد، مدیریت اجرایی این شبکه در خرید و فروش فیلم را برعهده گرفت. در سال 2000 و هنگام تاسیس RAI Cinema رئیس مالی و کنترل شبکه جدید شد. وی در سال 2007 مدیرکل RAI Cinema شد و از سال 2010 تاکنون مدیریت اجرایی این شبکه را عهده‌دار است.
پائولو دل‌بروکو عضو هیات مدیره آکادمی هنرهای زیبا Urbino و از اعضای کمیته خانه سینما رم است. او استاد رشته مدیریت فیلم و تلویزیون در دانشکده ارتباطات دانشگاه La Sapienza و Luiss رم و دانشگاه Ca’Foscari ونیز نیز هست.
این مدیر هنری از ساعت 17 عصر روز 21 آذرماه 96 در بازار فیلم جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت حضور یافته و پیرامون موضوع «تلویزیون و مستند» با مستندسازان ایرانی به گفتگو و تبادل‌نظر می‌پردازد.
*مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی سازمان امور سینمایی، یازدهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران «سینماحقیقت» را طی روزهای 19 تا 26 آذرماه 1396، با شعار «حقیقت بهترین راهنماست» که از فرمایشات حضرت علی(ع) است، در پردیس سینمایی چارسو شهر تهران برگزار خواهد کرد.
 
کد مطلب: 2847
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *