۰
دوشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۴۳
ضیافت ناهار دهمین جشنواره سینماحقیقت برگزار شد؛

طباطبایی نژاد: امیدوارم شاهد آغاز دهه ای در شأن سینمای مستند باشیم

دبیر دهمین جشنواره سینماحقیقت گفت:تلاش داریم دومین دوره از دهه نو جشنواره سینماحقیقت آغاز دوباره ای در شأن سینمای مستند باشد.
طباطبایی نژاد: امیدوارم شاهد آغاز دهه ای در شأن سینمای مستند باشیم
به گزارش خبرنگار روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، مراسم ضیافت ناهار دهمین جشنواره سینماحقیقت ظهر امروز با حضور دبیر دهمین جشنواره سینماحقیقت، هیات انتخاب و داوری این جشنواره، مدیران و کارمندان مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی برگزار شد.
در این مراسم سید محمد مهدی طباطبایی نژاد گفت: رسم ما در این ضیافت سخنرانی نیست و بیشتر هدف دورهمی و تشکر از دوستان است اما به رسم ادب خدمت رسیدم تا ایام ولادت پیامبر اکرم را تبریک گفته و با تاثر و تالم از درگذشت همکار عزیزمان نیما طباطبایی، درگذشت ایشان را به خانواده شان تسلیت بگویم.
وی ادامه داد: فرصت را غنیمت شمرده و از همه شما داوران، برگزیدگان و دوستان فعال در رسانه های جمعی، نشریه روزانه و همکاران در مرکز که از ماه ها قبل درگیر فراهم کردن فضا برای برگزاری جشنواره بودند قدردانی می کنم که به همت تلاش شما جشنواره دهم با رضایت قابل قبول جامعه مستند برگزار شد.
دبیر دهمین جشنواره سینماحقیقت در پایان خاطرنشان کرد: تلاش ما این است که دومین دوره از دهه نو جشنواره سینماحقیقت آغاز دوباره ای در شأن سینمای مستند باشد.
این مراسم که پیشکسوتانی چون محمدرضا اصلانی و حسین ترابی هم در آن حضور داشتند با صرف ناهار به پایان رسید.
کد مطلب: 2541
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *