۰
يکشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۲۸

آرش لاهوتی و محسن استادعلی باز هم جایزه گرفتند

آرش لاهوتی جایزه بهترین فیلم مستند بلند بخش بین الملل و محسن استادعلی لوح تقدیر این بخش را از آن خود کردند.
آرش لاهوتی و محسن استادعلی باز هم جایزه گرفتند
به گزارش خبرنگار جشنواره سینماحقیقت، در بخش مستندهای کوتاه و نیمه بلند بین الملل لوح تقدیر ویژه داوران به خانم سعیده شریعتی برای فیلم «پسین» از کشور ایران تعلق گرفت و تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و مبلغ 2000 دلار به عنوان جایزه ویژه هیات داوران به ایرنه دونیزیو برای فیلم «ساحل ها زیر آفتاب امن و امانِ شمال» از کشور ایتالیا اهدا شد.
«نان و چای» به کارگردانی سارا کاسکاس از کشور لبنان موفق به دریافت تندیس بهترین فیلم مستند کوتاه به همراه 3000 دلار جایزه نقدی شد و مهدی قنواتی برای فیلم «همجا» جایزه بهترین فیلم مستند نیمه بلند بخش بین الملل را به همراه 4000 دلار وجه نقد گرفت.
در بخش مستند بلند بین الملل هم لوح تقدیر ویژه داوران به محسن استاد علی برای فیلم «زنانگی» اهدا شد و  تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و مبلغ 2000 دلار به عنوان جایزه ویژه هیات داوران به وینالی مانسکی برای فیلم «زیر آفتاب» محصول روسیه، آلمان و جمهوری چک ایتالیا تعلق گرفت.
آرش لاهوتی برای ساخت مستند «آبی کمرنگ» تندیس جشنواره و دیپلم افتخار بهترین فیلم مستند بلند به همراه مبلغ 5000 دلار جایزه نقدی را از آن خود کرد.
احمد ضابطی‌جهرمی، دیمیتریس کرکینوس، الما تاتاراجیک، مصطفی رزاق‌کریمی، وود لین و استفانو تیلدی داوران بخش بین الملل دهمین جشنواره سینماحقیقت بودند.
 
 
 
کد مطلب: 2502
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *