۱
يکشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۱۰

سینمای مستند ما دیگر منزوی نیست

دبیر دهمین جشنواره سیینماحقیقت گفت: جشنواره سینما حقیقت دومین دهه خود را در شرایطی آغاز می کند که سینمای مستند ما دیگر یک سینمای منزوی نیست.
سینمای مستند ما دیگر منزوی نیست
سید مهدی طباطبایی نژاد ضمن خیر مقدم به حضار در آئین اختتامیه دهمین جشنواره بین المللی سینماحقیقت، اظهار کرد: از اینکه دعوت ما را برای ورود به جشنواره سینما حقیقت پذیرفتید، تشکر می‌کنم واز مهمانان خارجی ممنونم که این روزها را در جشنواره سینما حقیقت حضور داشتند و امیدوارم روزهای خوبی در ایران سپری کرد باشند.
دبیر دهمین جشنواره سینماحقیقت افزود:جشنواره سینما حقیقت دومین دهه خود را در شرایطی آغاز می کند که سینمای مستند ما دیگر یک سینمای منزوی نیست، بلکه سینمای جدی و فرهنگی است.
 طباطبایی نژاد تاکید کرد: اعتلای هنر  محصول خلاقیت و هنر مستندسازان است. سینماحقیقت با تمسک به فرامایش امام علی(ع) تلاش کرده‌است، آئینه‌ای زلال از جامعه، فرهنگ و تمدن ایران عزیز باشد.
وی ادامه داد به همه مستندسازان تبریک میگویم و به آنهایی هم  که جایزه نمی گیرند تبریک می گویم چون حضور همه این مستندسازان جشنواره سنیما حقیقت را پر شور ساخت. این جشن، جشن همه ماست و حضورشما پاینده باشد. 
کد مطلب: 2493
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *